Strony

wtorek, 7 lutego 2012

Wszystko w porządku

Zima trwa w najlepsze - zimno, ciemno, niewesoło...
Jest więc czas na to aby spokojnie uporządkować dom. Przyjdzie wiosna i będzie jak znalazł. Ciekawym rozwiązaniem są pudła. Zawsze są dostępne w Ikei (podobno firma Ikea nie życzy sobie aby odmieniać jej nazwę ale jak to głupio brzmi: dostępne w Ikea, jak w reklamie...). W tym roku także Merlinmonroł (Liroy Merlin) ma taką kampanię - dużo ciekawych, różnorodnych pudeł w bardzo przystępnych cenach. Że ich też napadło na pudłowanie... ;)
Zatem - do pudła.Zapudłowałam wszystkie szpargały przydatne do dekoracji: wstążki, bibuły, kleje, papiery, serwetki, koraliki, szpilki, broszki i wszystkie inne ozdóbki. Przyjdzie Wielkanoc albo inna okazja i wszystko będzie pod ręką, bez nerwowego poszukiwania po szufladach w całym domu.


Firanki, zasłonki, zazdrostki, serwety, serwetki, bieżniki, podkładki czyli szmatki dla stołu i okien.Kalendarze, notesy, książki telefoniczne i inne informatory, ciekawe numery czasopism mogą śmiało spocząć w pudle zamiast pałętać się po parapetach i półkach.


Ziołom, glinkom, woskom, proszkom i innym składnikom do mikstur i różnych mazideł najlepiej dać kosza.


Miksery,  maszynki i inne roboty kuchenne, nie używane codziennie,  dobrze by były pod ręką.Nieustanny chaos pod lustrem, w łazience można opanować z pomocą koszy.A pod ręcznikami wałkonią się wałki i szczotki do włosów.
Takim to dobrze. Leżą i pachną. Wałkonie... :)

I wszystko w porządku...chwilowo...
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz